Někdy je prostě fajn si oddechnout od shonu velký AAA titulů a dopřát si dovolenou. Například v roli žraloka a brutálně lovit nic netušící plavce. Ano i taková hra (která se dá v jistém směru označit za morbidní relax) existuje, jmenuje se Maneater a dokonce stojí za vyzkoušení!

V této hře si užiješ dokonalou sílu vrcholového mořského dravce – obřího žraloka! Budeš terorizovat pobřeží, trhat plavce a potápěče na kusy a ukážeš lidem, co je strach. Vžiješ se plně do žraločí role a dokonce si ji budeš plně přizpůsobovat pomocí celé řady statistik. Ne nadarmo vývojáři o této hře tvrdí, že se jedná o první ShaRkPG. Dá se tu totiž rozvíjet různé části svého těla a vylepšovat jejich funkci. S pořádným silným žralokem potom rozpoutáš ve svém okolí krátké, ale o to víc žravé běsnění.

Maneater je prostě o krvavé béčkové zábavě s prvky RPG, který tě určitě pobaví. Pokud jsi majitelem herního počítače, tak si zážitek z této hry můžeš umocnit tím, že si do ní aplikuješ naší komunitní češtinu, za kterou stojí pařan Tomisy, jehož zásluhou jsme ti ji mohli přinésti.

Pusť si informační video o této češtině:

Jak se říká, opakování je matka moudrosti. Proto opět připomínám, že o češtinu si můžeš říci na jakémkoliv živém streamu a to za pomocí příkazu: !mecz. Také určitě navštiv i web Pařanských Češtin, na kterém najdeš kompletní přehled všech našich doposud vydaných překladů.

Pokud se chceš v naší komunitě více zapojit, můžeš se i vrhnout do oprav překladu našich češtiny za pomocí ESM – Editačního Systému Maruška. Touto cestou nejen pomůžeš sobě, aby sis užil svojí oblíbenou hru v nejlepší formě, ale i ostatním hráčům. No a na závěr si užij gameplay, ve kterém se Ruda konečně vydá sportovně plavat… ale v kůži žraloka!

Rudův žraločí gameplay:

Zde se dozvíš, jak se zapojit do editace češtin:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/946138449771145/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: