Aktualizace článku: Ubisoft řekl serveru Eurogamer.net, že registruje problémy s upgrady svých titulů z PlayStation 4 na PlayStation 5, které podle všeho ovlivňují jenom evropské majitele fyzických disků Blu-ray. Eurogamer přišel s dočasným řešením, které by ti mohlo pomoci. V zásadě musíš normálně vložit disk PS4, vybrat “Zobrazit produkt” a poté zvolit “Upgrade”. Tato finta ti může pomoci, i když jsme četli, že někteří lidé možnost “Zobrazit produkt” vůbec nevidí.

Původní článek: Pokud vlastníš disk s hrou Assassin Creed Valhalla nebo Watch Dogs Legion na PlayStation 4, kterou máš upgradovanou na PlayStation 5, tak máš štěstí, protože žádný z těchto titulů právě teď nefunguje podle plánu. Zdá se, že se tento problém týká pouze vlastníků disků Blu-ray ve vybraných evropských zemích.

Upgrade stojí peníze!

Jak asi víš, oba tituly nabízejí bezplatné upgrady z PS4 na PS5. I když hry zakoupené přes PS Store fungují podle plánu, majitelé disků Blu-ray mají potíže. Klasicky bys měl vložit disk PS4 a poté si stáhnout verzi nové generace. Místo toho jsou fanouškům účtovány poplatky ve výši 59,99 liber!

Je zřejmé, že se jedná o chybu a Ubisoft uvedl, že to vyšetřuje. Existuje sice jedno řešení, které zahrnuje vytvoření tureckého účtu PlayStation Network, ale nedoporučujeme ti raději cokoliv měnit, jelikož tento problém bude jistě vyřešen do několika dnů.

Podívej se, jak Valhallu hraje pařan Ruda:

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: