Capcom včera vysílal další informační program Resident Evil ™ Showcase zahrnující nové informace o nadcházejícím hororovém titulu Resident Evil ™ Village a další franšízové novinky. Kromě nového traileru s herními záběry představující nové nepřátelé a tajemná místa Village potvrdil Capcom populární herní režim “The Mercenaries” s přidanými funkcemi v Resident Evil Village. Capcom také oznámil časové informace o časově omezeném demu, které dorazí na všechny platformy 2. května, přičemž majitelé PlayStation získají přednostní přístup již 18. dubna.

Nejnovější trailer pro Resident Evil Village vtáhne fanoušky hlouběji do záhadného prostředí a ukáže jeho rozmanitost a nové nepřátelé, se kterými se hráči setkají. Nové záběry poskytly vodítka k podzemní továrně, která hromadně produkuje humanoidní tvory a obrovské umělé jezero, stěží skrývající kolosální vodní monstrum. Tajemný muž z lednové Resident Evil Showcase je odhalen jako Heisenberg. Ačkoliv je jeho jméno známé, jeho role zůstává nejasná. Jakou roli sehraje v příběhu hledání dcery Ethana Winterse? Sériový veterán Chris Redfield také ukazuje sporný motiv, což vytváří další tajemství.

Nabitá akce se nezastaví, jakmile skončí příběh Ethana. Oblíbený herní režim „The Mercenaries“ přináší žádaný návrat s bohatým obsahem a odměnami a nabízí rozmanitost a znovuhratelnost nad rámec hlavního příběhu Resident Evil Village. Hráči musí plnit stále náročnější úkoly, než vyprší čas v tomto dalším herním režimu, který se odemkne po dokončení hlavní kampaně. V módu se objeví Duke z hlavní hry, který nabízí zbraně a upgrady, které vám pomohou výzvy zvládnout. Kromě toho mohou hráči získat schopnosti, které vylepšují jejich zbraně nebo fyzické schopnosti.

 

Hráči si budou moci zahrát 60 minutové DEMO, kde budou moci prozkoumat vesnici a hradní oblast. Demo bude omezeně přístupné pouze 24 hodin a to od 2. května od dvou hodin od rána. Evropa si bude moci předstáhnout demo již 30. dubna od dvou hodin od rána. Demo bude dostupné pro všechny platformy PlayStation 5 , PlayStation 4, Xbox Series X | S, Xbox One, Steam a Stadia.

Před multiplatformním DEMEM si hráči PlayStation 4 a PlayStation 5 budou moci zahrát 30 minutové DEMO, které bude dostupné pouze osm hodin a to od 18. dubna od 19. hodin s možností předstažení 16. dubna v jednu hodinu ráno. Druhá možnost hraní bude 25. dubna od 19. hodin a předstažení 16. dubna v jednu ráno.

18.4 v 19:00 bude Ruda na PS5 demo testovat:

Zdroj: Tiskové zprávy Cenega

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: