Baví tě 3D tisk a hledáš důvod, proč si pořídit 3D tiskárnu Průša? Našel jsme pro tebe video, ze kterého budeš nadšený!

Nech se inspirovat několika vychytávkami, které ti zlepší už tak výborný zážitek z hraní. Pro nadšence do 3D tisku nutnost vyzkoušet! Navíc konkrétní soubory pro výrobu najdeš pod videem.

Možnost vytvořit si cokoliv?

Když jsem procházel internet (jasně, myslím YouTube, hahaha), tak jsem narazil na zajímavého tvůrce. Obecně jsem se před nějakou dobou začal zajímat o 3D tisk a i když tiskárnu ještě nevlastním, tak jim hodně fandím. Možnost si doma vyrobit prakticky cokoliv… od uraženého držáku na sluchátka po kompletní šachové figurky i se šachovnicí? To je sen!

A offline světem to nekončí, naopak. 3D tiskárna ti může pomoct v dalších vychytávkách třeba pro herní konzole. Ve videu níže se můžeš podívat na vychytávky pro PS4. Gamepadový volant je super nápad, držák pro mobil se streamovaným hraním též, něco se najde také pro kuřáky a hodit se může i takový zámeček na tvého mladšího sourozence!

Těch nápadů je ale daleko víc. Pokud patříš mezi šťastlivce, kteří měli pod stromkem PS5, tak se nestrachuj, brzy vyjde dávka vychytávek i pro ty nejnovější konzole.

Budoucnost patří 3D tisku… a hrám!

Osobně si myslím, že v 3D tisku je velká budoucnost a chtěl jsem se o tyhle parádičky podělit. Jestli bys na Pařanském ráji ocenil i další novinky z 3D tisku, samozřejmě s nádechem herního světa, napiš do komentáře a můžu se tu občas o nějaké to zajímavé video ze světa 3D tiskáren podělit.

Do té doby… zdař a pař!

Několik pěkných vychytávek z 3D tiskárny:

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: