RiMS Racing je první motocyklová simulace, která kombinuje realistické závodní výzvy s technikou a mechanikou! Projeď se na nejsilnějších motorkách světa a optimalizuj jejich výkon díky výměně součástek a analýze dat a sleduj opotřebení jednotlivých komponent. Závody se nevyhrávají jen na trati, takže se musíš stát víc než jen závodníkem a pochopit fungování motorky jako skutečný technik. Tření, úhly, brzdy, plyn, trajektorie, rychlost… Každý faktor lze vzít v potaz, než vyrazíš do dílny, kde můžeš měnit a optimalizovat komponenty, abys objevil optimální sestavu pro úspěch na trati!

V RiMS Racing se můžeš projet na 8 nejsilnějších motorkách světa z Evropy a Japonska: Ducati Panigale V4 R, MV Agusta F4 RC, Aprilia RSV4, BMW M 1000 RR, Suzuki GSX-R1000R, Honda CBR1000RR, Kawasaki Ninja ZX-10RR nebo Yamaha YZF-R1. Tyto stroje, replikované s bezkonkurenční úrovní detailů díky úzké spolupráci s každým výrobcem, rovněž poskytují velmi přesný a realistický zážitek z jízdy. Jsou to skutečné nebroušené diamanty, které potřebují jen trochu dobrousit, aby opravdu zazářily!

Díky systému správy mechaniky, jaký v motocyklové simulaci ještě nebyl k vidění, můžeš rozebrat všechny součásti motorky kvůli údržbě po každém závodu anebo je vylepšit a zvýšit si tak výkon. Seznámíš se s každým šroubkem svého stroje. Projdeš si katalog s více než 500 oficiálními náhradními díly od těch největších značek v oboru a také přes 200 oficiálních kusů vybavení, díky kterým si můžeš přizpůsobit závodníka podle svého.

Ve hře RiMS Racing se ocitneš přímo v srdci akce díky kontrole stavu, který ti pomůže analyzovat chování motorky v reálném čase a pochopit, jak vylepšit její výkon. Teplota brzdových destiček, složení a tlak pneumatik, chování závěsů ovlivňující stabilitu, nastavení elektroniky… Stejně jako skutečný závodník budeš moct přizpůsobit konfiguraci motorky svému jízdnímu stylu a styl tvého závodění bude mít vliv na postupné opotřebení každé součástky a účinky se záhy projeví na výkonu!

Úrovni přesnosti a detailů v rámci správy mechaniky a kontroly stavu motorky odpovídá realistická fyzika motorky, která nadchne i ty nejnáročnější závodníky. Díky různým pomocným technologiím se však i méně zkušení hráči naučí techniky, které je dostanou až na vrchol.

Silverstone, Laguna Seca, Suzuka, Nürburgring, Paul Ricard… Cestuj po světě a užijte si napínavé závody na 10 věrně replikovaných oficiálních okruzích. Pokud dáváš přednost silnicím, vývojáři replikovali 5 tras v nádherné krajině Spojených států, Norska, Austrálie, Španělska a Itálie pro odlišný závodní zážitek na dvou kolech!

Režim kariéry v RiMS Racing ti dá kontrolu nad týmem. Vytvoř si závodníka díky správě kalendáře závodů, vyber si oblasti výzkumu, do kterých chceš investovat, a vylepšuj schopnosti svého týmu. Jak budeš postupovat v kariéře a získávat úspěšné výsledky, zpřístupní se ti další výrobci a příležitosti k partnerství.

Hru jsem testoval na nejnovější next-gen konzoli PlayStation 5 a byl jsem ze všeho nadšený. Vývojáři opravdu zapracovali na realismu a fyzice a přijde ti to jako skutečný. Hodně tomu dopomáhá i fakt, že je dokonale optimalizovaná na DualSense ovladač. Díky tomu budeš svoji jízdu dokonale cítit.

Pařani na streamu udělili této hře nadprůměrné dvě ⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 75-85%) a já s nimi musím souhlasit. Myslím, že tě hra nezklame. Více v mém videu.

Pusť si pařanský testovací gameplay:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: