Předplatitelé Xbox Live Gold na Xbox Series X a Xbox One mají nově ke stažení dvě hry zdarma. Bohužel pro majitele zbrusu nových Series X nebo Series S není ani jedna hra zážitkem z nové generace, ale jedna je hrou pro Xbox One a druhá hrou pro Xbox 360, které lze hrát i na Series X a Series S přes zpětnou kompatibilitu.

Přesněji, předplatitelé Xbox Live Gold si nyní mohou stáhnout jak LEGO Indiana Jones, tak Swimsanity, u XONE her ale pouze na omezenou dobu. První z nich je zdarma do 30. listopadu, zatímco druhá je ve skutečnosti zdarma do 15. prosince. Po uplynutí termínu už půjdou získat jen za standardní prodejní ceny.

Pro Xbox One hry z nabídky Gold platí, že jakmile si je stáhneš, budeš je mít stále ve své knihovně, dokud budeš mít aktivní předplatné Xbox Live Gold, které je nutné. Pro Xbox 360 hry to ale naštěstí neplatí a tyto hry budeš mít k dispozici zdarma potom už napořád. Navíc díky zpětné kompatibilitě jdou X360 hry hrát i na současných konzolích.

Níže si můžeš přečíst více o obou hrách a podívat se na upoutávky:

LEGO INDIANA JONES: “Postav se, bojuj a doslova prolézej cestou z potíží! Zahraj si všechny tři klasické filmy o Indiana Jonesovi a prožij znovu svá oblíbená dobrodružství Indyho ve světech LEGO. Prozkoumej a objev – bojuj s nepřáteli, řeš hádanky a hledej největší poklady světa.“

Swimsanity: “Swimsanity! je podvodní střílečka pro více hráčů s akčními režimy hry Co-Op a Versus, podporující online i lokální hraní. Hraješ jako hrdina Mooba, který k přežití využívá celou řadu jedinečných schopností a zbraní z vodního světa.“
Jak již bylo zmíněno, tyto hry jsou k dispozici zdarma pouze pro předplatitele Xbox Live Gold nebo předplatitele Xbox Game Pass Ultimate. Všichni ostatní hráči na Xbox X, Xbox Series a Xbox One budou muset zaplatit plnou cenu.

Podívej se na unboxing nových Xboxů s Rudou:

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: