Studio Rockstar Games na svém Twitteru uvedlo, že hra GTA V včetně GTA Online vyjde rozšířená a vylepšená pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series letos 11. listopadu.

Jako bonus k tomu přibydou speciální výhody, které hráči získají již během letních aktualizací a které poté půjde na next-genu využít.

Na počest nadcházejícího 20. výročí hry Grand Theft Auto III si připravil Rockstar ještě jedno překvapení, které se bude týkat speciálního obsahu do GTA Online.

Zatímco GTA Online bude k dispozici hráčům na obou platformách, speciální verzi budou mít hráči na PlayStationu 5 exkluzivně tři měsíce zdarma.

Členové PlayStation Plus na PlayStation 4 dostanou do hry na začátku každého měsíce jeden milión dolarů a to až do doby vydání GTA Online na PlayStation 5.

Zároveň s tím uvedli, jaké nový obsah díky novým aktualizacích do GTA Online přibude.

Již 27. května vyjde osm nových závodů do GTA Online Stunt Series. Tyto nové tratě představí řadu vzrušujících zážitků pro kaskadéry v širokém sortimentu třídy vozidel.

Futuristický motorkový režim Deadline získá sedm nových arén, ve kterých vyhladíte své protivníky výbušnou světelnou stopou svého kola Shotaro.

Režim Survival se také rozšíří a to o nová místa v Los Santos a Blaine County.

Zní tohle všechno skvěle, že? Budete hru GTA V potažmo GTA Online na next-gen konzolích hrát? Vyjádřete se do komentáře.

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: