Dread Templar je vyvíjená rychlá retro FPS, která kombinuje prvky klasické střílečky z 90. let s moderními ovládacími prvky FPS založenými na dovednostech. Jsi hrůzný templář, který vstoupil do pekla a chce pomstu. Ale abys ji získal, musíš se probojovat temnou říší!

Hra je na Steamu zatím v předběžném přístupu, ale už tak toho nabízí mnoho. Vydání plné hry je plánováno na podzim příštího roku.

Hráč si momentálně může cestu prostřílet pomocí 10 zbraní (z celkového počtu 12) se kterými bude čelit více než 15 nepřátelům z celkového počtu 25.

Současná verze obsahuje dvě kapitoly a každá z nich pět úrovní – levelů. Plná verze bude obsahovat kapitol pět a tedy krásných pětadvacet levelů.

Upgradovat svoji postavu můžeš pomocí více jak 70 dovedností z celkového počtu 120. Hra obsahuje totiž Skill Panel a nechybí z ní tak lehké RPG prvky.

V předběžné verzi je zatím k dispozici jen anglický jazyk, ale v té plné se plánuje rozšířit o další jazyky, možná se dočkáme i češtiny. Při vydání plné hry bude cena navýšena. 

Když jsem tuto hru na streamu testoval, tak měla u Pařanů veliký úspěch a udělili ji maximální hodnocení tří ⭐⭐⭐ pařanských hvězd.

Pokud nechceš čekat až do vydání a chceš si ji už zahrát, můžeš tak učinit na Steamu zde: https://store.steampowered.com/app/1334730/Dread_Templar/

Pusť si můj gameplay z předběžné verze:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/203094947408836/permalink/566596274392033/

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: