Za týden, tedy 20. srpna vychází Ghost of Tsushima Director’s Cut, což je kompilace základní hry i nového příběhového rozšíření, které se odehrává na ostrově Iki. Hlavní protagonista Jin dostane úkol s cílem prověřit zvěsti o přítomnosti Mongolů na tomto ostrově. Brzy se ale ocitne uprostřed událostí s hluboce osobními sázkami, které ho donutí znovu prožít některé traumatické okamžiky z minulosti.

Mimo tohle příběhové rozšíření přibude do hry i nová kapitola Jinovy cesty a několik nových aktualizacích, které přidají nové postavy, minihry, bojové techniky, nepřátele a zvířata, která si budeš moci dokonce i pohladit.

Director’s Cut verze této hry vychází jak pro konzoli PlayStation 4, tak i pro next-gen konzole PlayStation 5, pro kterou je speciálně upravená. PS5 verze nabídne lepší synchronizaci dabingu se rty postav, přidá podporu 3D zvuku, graficky poběží ve 4K při 60 fps a v neposlední řadě využije i funkce haptického ovladače DualSense.

Co se týče cen, tak PS4 verze bude stát 59,99 dolarů/eur, PS5 verze 69,99 dolarů/eur. Upgrade z dříve zakoupené základní verze vyjde o něco levněji: z PS4 základní verze na PS4 Director’s Cut (dále jen DC) bude upgrade za 19,99 dolarů/eur, z PS4 základní na PS5 DC bude za 29,99 dolarů/eur a upgrade z PS4 DC na PS5 DC bude jen za 9,99 dolarů/eur. Díky kvantu nového obsahu se upgrade do Director’s Cut verze ale určitě vyplatí.

Dobrou zprávou na závěr je fakt, že stejně jako původní hra i Director’s Cut verze bude obsahovat české titulky!

Pusť si oficiální PlayStation 4K Trailer:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Sony PlayStation 5 CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/1268409286686359/permalink/1696362190557731/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: