Developer Guerrilla Games odhalil první gameplay z Horizon Forbidden West ve čtvrtek 27. května, během nového živého přenosu State of Play hostovaného PlayStation. Gameplay obsahoval „asi 14 minut zcela nové herní akce s naším hrdinským protagonistou Aloy, vše zachyceno přímo na PlayStation 5,“ uvedl na blogu PlayStationu ředitel hry Horizon Forbidden West Mathijs de Jonge.

Čtvrteční přímý přenos byl k dispozici jak na oficiálních kanálech PlayStation Twitch a YouTube, tak také komentován v češtině na Pařanském ráji. Samotná Sony prezentace začala již v 18.00 našeho času, ale na hlavní gameplay jsme si museli počkat.

Hlavní gameplay prezentace začal až ve 23 hodin a Ruda to streamoval:

Společnosti Sony a Guerrilla představily Horizon Forbidden West v červnu 2020 na akci PlayStation 5. Pokračování hry vyšle hlavní protagonistku Aloy na pobřeží Tichého oceánu. Odhalený trailer této hry představoval záběry plavání Aloy; existující věže sanfranciského mostu Golden Gate; a nové stroje založené na zvířatech, jako jsou kanci, želvy a mamuti.

Horizon Forbidden West byl původně oznámen k vydání na konci roku 2021. Tuto hru si taky užiješ na PlayStation 4, neboj pařane!

Původní Horizon Zero Dawn debutoval v únoru 2017 na systému PS4 a skončil jako jedna z nejprodávanějších her. Vypráví příběh Aloy, mladé ženy na pokraji dospělosti, která vyrazí ze své vesnice, aby sledovala lidi, kteří zaútočili na její kmen a pokusili se ji zabít. Tato hra se odehrává v 31. století, ve světě, kde lidstvo žije na Zemi primitivní existencí – život byl znovu nasazen poté, co byl během 21. století zcela vyhuben morem zabijáckých robotů.

Originální 4K trailer s českými titulky a mírně sníženou barevností si pustíš zde:

Po tomto traileru se v hráčské skupině zvedla diskuze, že nám Aloy nejenom zestárla, ale v obličeji i trochu přibrala. Někdo si stěžoval i na vizuální barevnost. Většina hráčů se ale shodla na tom, že audiovizuální zpracování je dech beroucí, Aloy to stále sluší a gameplay vypadá hodně hratelně.

Během čekání na livestream koukni, jak pařan Ruda hrál první Horizon Zero Dawn v češtině:

Zdroj: Polygon

Článek původně vydán 26.5.2021, editace 5.6.2021.

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Sony PlayStation 5 CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/1268409286686359/permalink/1642282125965738/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: