Back 4 Blood je hra od Turtle Rock – původních autorů Left 4 Dead – přinášející skvělý kooperativní zážitek. K dispozici je rozsáhlá příběhová kampaň v postapokalyptickém světě plném výzev.

Na výběr bude 8 upravitelných tříd Čističů a široká nabídka smrtelných zbraní! Hra má k dispozici kooperativní režim 4 hráčů a také PvP až pro 8 hráčů.

Back 4 Blood od autorů Left 4 Dead během oznámení na Game Awards 2020

Příběh se odehrává po katastrofické apokalypse, kdy většina lidstva byla zabita nebo infikována parazitickým červem (Devil Worm). Ztvrzeni těmito událostmi a povzbuzeni k boji o poslední kousky lidskosti, se skupina veteránů apokalypsy zvaná Čističi (Cleaners) shromáždili, aby pozabíjeli infikované stvůry zvané Ridden a získali tak svět zpět. V PvP multiplayeru se můžete postavit na stranu čustičů nebo infikovaných.

Vydání hry je plánováno na 12. 10. 2021 pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S. Turtle Rock odhalili, že otevřená beta verze bude někdy letos v létě, ale zatím nespecifikovali přesné datum.

 

Seznamte se s Cleaners – Čističi

Warner Bros Games a Turtle Rock Studios vydali nový trailer ke hře Back 4 Blood, který odhaluje členy skupiny Ridden, známé také jako “Cleaners”. Video představuje každého z osmi hratelných postav – Holly, Walker, Doc, Karlee, Jim, Hoffman, Evangelo a Mom.

 

Back 4 Blood od autorů Left 4 Dead

Holly

poté co ztratila rodinu díky Devil Worm, se Holly Forrester naučila směřovat veškerou svou energii na to být Cleaner a je lepidlem celého týmu, který udržuje pohromadě. Vyzbrojená baseballovou pálkou s hřebíky, kterou láskyplně pojmenovala “Dottie”. Holly odvaha a postoj “nikdy neumírej” pomáhá posílit morálku celého týmu a je často vnímána jako paprsek slunce uprostřed apokalypsy.

 

Back 4 Blood od autorů Left 4 Dead

Walker

Elijah Walker se narodil jako nejstarší z pěti sourozenců v Evansburghu, pracovité rodině s modrými límečky. Bývalý armádní ranger a válečný veterán má bohaté zkušenosti z boje v první linii. Walker toho moc nenamluví, ale když už promluví vzbuzuje pozornost svých kolegů z Cleaners, kteří respektují jeho odhodlání bojovat.

 

Back 4 Blood od autorů Left 4 Dead

Doc

pomáhá udržovat Fort Hope v provozu, ale to je daleko od toho co Doc od života očekávala, když přišla do Ameriky. Obětovala svůj společenský život pro kariéru. Teprve po letech konečně našla v Mom spřízněnou duši. Po kolapsu jí pomohl její pragmatický přístup a i když si na svůj nynější noční život těžko zvyká nikdo jí nemůže upřít že je doktor a průměrný střelec.

 

Back 4 Blood od autorů Left 4 Dead

Karlee

Karlee po kolapsu přežívala na okraji Fort Hope a věřila jen sama sobě. Nikdo toho o ní moc neví ale její činy ukázaly, na které straně je. Teď když jsou Ridden na vzestupu, se rozhodla bojovat po boku přeživších.

 

Back 4 Blood od autorů Left 4 Dead

Jim

nikdo nezná Finleyville tak jako Jim. Od mala se vydával na venkov se svým otcem za lovem. Po vojně se vrátil zpět a jediné co našel byl zničený domov po kolapsu. Nyní ale našel místo mezi Cleaners.

 

Back 4 Blood od autorů Left 4 Dead

Hoffman

Když infekce vypukla, on a jeho matka se schovali před bouří, zatímco zbytek světa upadl do chaosu. Poté co matka ve spánku zemřela, mu došly zásoby jídla a byl nucený opustit svůj zabedněný dům a postavit se Devil Worm. Howard Robert Hoffman je velmi zručný, dobrosrdečný a upřímný s touhou být užitečnou součástí týmu. Jako člen Cleaners konečně narazil na rodinu, po které vždy toužil – stačilo jen projít zombie apokalypsou, aby jí našel.

 

Back 4 Blood od autorů Left 4 Dead

Evangelo

je nejmladším a nejméně zkušeným členem v týmu Cleaners, ale ukázalo se že je velmi dobrým v boji. Má tendenci hodně mluvit, hlavně když je nervózní, ale touží ukázat, že má na to být členem Cleaners.

 

Back 4 Blood od autorů Left 4 Dead

Mom

jediný kdo byl překvapený že se stal hlasem přeživších v Finleyville byla ona sama. Nikdy se ale nevyhýbá výzvě a vždy převyšuje potřeby ostatních. Přesto že je zvyklá se vzpírat autoritě, je pro ni tato odpovědnost velmi tíživá. I když věří v Clenaers, zpochybňuje strategie jiných vůdců, zejména od smrti jejího syna. Její cíl je jednoduchý, aby Ridden za to zaplatili.

Zdroj: Cenega.cz

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/124136215573176/permalink/389696015683860/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/203094947408836/permalink/505579123827082/

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: