WRC Generations je poslední oficiální hra pro World Rally Championship od francouzského studia Kylotonn předtím, než to převezme nový vývojář a vydavatel. Hra nabízí hráčům 750km unikátních rychlostních zkoušek ve 22 zemích s 49 týmy z letošní sezóny a 37 legendárních vozů. Nově jsou do hry navíc přidaný i hybridní vozidla.

Hra také obsahuje novou ještě realističtější fyziku vozidel, režim Ligy, nově přepracované prostředí Sweden se šesti zcela novými speciálními etapami a samozřejmě i možnost vytváření a správy týmů ve hře. To si přece nemůže žádný fanoušek Rally nechat ujít!

WRC Generations je dostupný pro systémy: PS4/PS5, XO/XS, PC/Steam a Nintendo Switch. V rámci konzole PlayStation 5 skvěle využívá možností ovladače DualSense. Díky jeho vibracím a zpětné vazbě zažiješ opravdovou realistickou a vzrušující jízdu nerovným terénem!

Hra obsahuje poměrně hodně tratí, má opravdu povedený jízdní model a s ohledem multiplatformního titulu i pro minulou generaci konzolí graficky stále působí obstojně.

Pařani na streamu dali této hře pěkné dvě ⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 75-85%) a já s nimi musím souhlasit. Myslím, že tě hra nezklame. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Všechny pařanské jízdy a závody si pustíš v tomto seznamu videí: https://www.youtube.com/playlist?list=PL67zygmxgY63IijcH40jWiVlmaOaJPPwJ

 


 

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/702034517783340/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/838480683870256/