The Last Oricru je nové české akční souls RPG, které klade velký důraz na příběh a volby hráče. Co by hlavní postava se probouzíš ve sci-fi středověkém světě, jenž je na pokraji války a svými činy začínáš ovlivňovat celý jeho osud.

Hru si můžeš užít jak v režimu jednoho hráče, tak i v kooperativním v rámci multiplayeru. The Last Oricru obsahuje české titulky a je určena pro next-gen: PS5, XS a výkonné PC. Hra je spustitelná a hratelná i přes Steam Deck.

Pařani na streamu dali této hře maximální tři ⭐⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 90-100%). Je to prostě herní bomba, kterou si nesmíš nechat ujít. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Více informací a její nákup zde: https://store.steampowered.com/app/1663640/The_Last_Oricru/

Všechna pařanská videa z tohoto let’s play seriálu lze shlédnout zde ☛ https://www.youtube.com/playlist?list=PL67zygmxgY621UtWGLznVrquuNyPdenMU

 


 

?️ Pařane DEJ ODBĚR videí ☛ http://bit.ly/ParanskyRajOdber a nezapomeň si zapnout i zvoneček ?, jenom tak budeš vždy informován o nových videích a streamech! ?

? Staň se členem Pařanské YouTube komunity a získej z toho ? speciální výhody, viz PŘIPOJIT SE ☛ https://www.youtube.com/channel/UCEMpTkAQ9gv7svSEpqSSMnA/join

? Můžeš poslat i donate na podporu budoucích videí ☛ https://streamlabs.com/paranskyraj