Ve hře Splatoon 3 pro Nintendo Switch postříkej Splatlands inkoustem! Vstup do světa Splatlands, jenž obsahuje sluncem spálenou poušť obývanou bojechtivými Inklingy a Octolingy.

Adrenalinovým centrem této pustiny je město Splatsville, které se zmítá v chaosu. Dokonce i v tomto pustém prostředí zuří bitvy Turf War. Očekávej nová bitevní pole z okolí Splatlands.

Splatoon 3 nabízí tři hlavní režimy: ikonické bitvy čtyř hráčů na každé straně v podobě Turf War, kde je tvým úkolem nabarvit co nejvíce plochy; Salmon Run – kooperační mód v němž čtyřčlenné týmy odrážejí nebezpečné Salmonidy a společně sbírají zlatá vejce; a konečně příběhovou kampaň pro jednoho hráče. V té se ujmeš Agenta 3 a budeš bojovat proti zlým Oktariánům. Kromě toho se samozřejmě vracejí oblíbené multiplayerové Splafesty.

Pařani na streamu dali této hře maximální tři ⭐⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 90-100%). Je to prostě herní bomba, kterou si nesmíš nechat ujít. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Všechna pařanská videa ohledně konzole Ninteda Switch lze shlédnout zde ☛ https://www.youtube.com/playlist?list=PL67zygmxgY62MKAUQyYct5diYo8wLLT5X

 


 

?️ Pařane DEJ ODBĚR videí ☛ http://bit.ly/ParanskyRajOdber a nezapomeň si zapnout i zvoneček ?, jenom tak budeš vždy informován o nových videích a streamech! ?

? Staň se členem Pařanské YouTube komunity a získej z toho ? speciální výhody, viz PŘIPOJIT SE ☛ https://www.youtube.com/channel/UCEMpTkAQ9gv7svSEpqSSMnA/join

? Můžeš poslat i donate na podporu budoucích videí ☛ https://streamlabs.com/paranskyraj