Pařanská reportáž z návštěvy herny ArcadeHry, což je největší retro-arkádová videoherna a muzeum arkádových automatů ve Střední Evropě, která stojí v Červeném Újezdě asi 7 km západně od Prahy. Vyzkoušel jsem tam toho opravdu mnoho a skvěle jsem se bavil.

Více informací o této herně naleznete zde: http://arcadehry.cz/

Soutěžící ze zdejší arcade herny využívají vlastní EMUX platformu, což je KLUB ELITNÍCH HRÁČŮ, do kterého se můžete také registrovat a do hraní hned zapojit. Naleznete tam emulátory MAME a MESS, diskuse, návody a triky, tříměsíční turnaje, nebo žebříčky s body, kam se ukládá i vaše dosažené score. Více informací zde: http://emux.esero.net/

Pařane DEJ ODBĚR »»» http://bit.ly/ParanskyRajOdber

Pařanský Twitch kam teď streamuji hlavně Battle Royale hry a mixovanou realitu: https://www.twitch.tv/paranskyraj/

Pařanský retro pořad Stroj času: https://www.youtube.com/playlist?list=PL67zygmxgY60gpPIj8hwDMcD2ZX-o8uQZ

Stroj času je také v herní skupině na Facebooku, kde naleznete k vysílaným hrám i fotokopie daných dobových recenzí z papírových herních časopisů:
https://www.facebook.com/groups/strojcasu/

Volit a doplňovat další hry do retra můžete na Facebooku v Hlasovací skupině Pařanského ráje: https://www.facebook.com/groups/560811490941668/

Pařanský partnerský herní obchod: https://www.playcentrum.cz – kód na 3% slevu u nákupu nad 500 Kč: “PARANSKY RAJ” se zadává až do závěrečné poznámky, než se objednávka odešle.

Cestovka za hubičku – levná dovolená se zájezdy do celého světa: https://www.cestovkazahubicku.cz/