Death Stranding je nová sci-fi/hororová hra od veterána herního průmyslu Hidea Kojimy, jejíž vývoj odstartoval po zrušeném projektu Silent Hills. Jedná se o spolupráci Kojimy a uznávaného režiséra Guillerma Del Tora. Jakožto herci v hlavní roli se představí Norman Reedus (The Walking Dead) a Mads Mikkelsen.

Zcela nové akční dobrodružství v novém pojetí otevřeného světa nově pro PS5 od legendárního tvůrce her Hidea Kojimy, ve kterém účinkují Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydouxová a Lindsay Wagnerová.

Director’s Cut obsahuje remasterovanou hru pro konzoli PlayStation 5, rozšířený obsah o nové zbraně a vozidla, stejně jako nové lokace s misemi a minihrami, nové objevy v rozšířené příběhové lince a unikátní Social Strand System pro spojení s hráči z celého světa.

Pařani na mých streamech pravidelně udělují této hře maximální tři ⭐⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 90-100%). Je to prostě herní bomba, kterou si nesmíš nechat ujít.

Kompletní pařanský let’s play seriál z této hry je v tomto seznamu videí zde ☛ https://www.youtube.com/playlist?list=PL67zygmxgY63-qPT0S6chOEK11_Fq7-tD

Více o hře v PS5 Store zde: https://store.playstation.com/en-cz/product/EP9000-PPSA01968_00-DEATHSTRANDINGEU

Hra je dostupná i pro PC na Steamu zde: https://store.steampowered.com/app/1850570/DEATH_STRANDING_DIRECTORS_CUT/

 


 

?️ Pařane DEJ ODBĚR videí ☛ http://bit.ly/ParanskyRajOdber a nezapomeň si zapnout i zvoneček ?, jenom tak budeš vždy informován o nových videích a streamech! ?

? Staň se členem Pařanské YouTube komunity a získej z toho ? speciální výhody, viz PŘIPOJIT SE ☛ https://www.youtube.com/channel/UCEMpTkAQ9gv7svSEpqSSMnA/join

? Můžeš poslat i donate na podporu budoucích videí ☛ https://streamlabs.com/paranskyraj