The Last of Us je videohra amerického studia Naughty Dog. Vedoucími projektu byli výtvarný ředitel a scenárista Neil Druckmann a šéf vývoje Bruce Straley. Jedná se o postapokalyptický survival horor zasazený do blízké budoucnosti. Hra vypráví příběh dospělého muže Joela a čtrnáctileté dívky Ellie, kteří společně putují za bezpečím zdecimovanou Amerikou, poté co bylo lidstvo téměř vyhlazeno pandemickou nákazou parazitickou houbou Cordyceps. Po vydání se The Last of Us dočkalo nadšeného přijetí kritiky i hráči a hra získala přes 200 ocenění, včetně prestižních cen BAFTA a DICE.

Jiří Král byl český youtuber, který překonal hranili jednoho miliónu odběratelů. Účastnil se několika charitativních streamů, vedl vzdělávací program jak se chovat bezpečně na internetu a sociálních sítích a pomáhal i ostatním začínajícím youtuberům či streamerům.

Ryszard Siwiec byl polský občan, magistr filosofie a otec pěti dětí. Za války spolupracoval s odbojovou Zemskou armádou a po válce pracoval jako účetní a právník. Přesně před 50 lety dne 8. září 1968 se stal první živou pochodní za mír a svobodu. Na Stadioně Desetiletí se na protest srpnové invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa před zraky vysokých polských komunistických hodnostářů upálil. Poté ho následovali další, např. Palach.

Začátek tohoto maraton streamu naleznete na YouTube: ZDE KLIKNI

Pařane DEJ ODBĚR »»» http://bit.ly/ParanskyRajOdber

Můj Pařanský Twitch kam teď streamuji hlavně Battle Royale hry a mixovanou realitu: https://www.twitch.tv/paranskyraj/

Hlasovat o další maraton let’s playe můžete na Facebooku v Hlasovací skupině Pařanského ráje: https://www.facebook.com/groups/560811490941668/

Pařanský partnerský herní obchod: https://www.playcentrum.cz – kód na 3% slevu u nákupu nad 500 Kč: „PARANSKY RAJ“ se zadává až do závěrečné poznámky, než se objednávka odešle.

Cestovka za hubičku – levná dovolená se zájezdy do celého světa: https://www.cestovkazahubicku.cz/