V tomto epickém dobrodružství se můžeme těšit na svět úspěšného animovaného seriálu a jako známý hrdina ochraňovat zranitelné a nevinné lidi před zlým generálem a jeho armádou.

Zorro The Chronicles je rodinná akční dobrodružná hra, která obsahuje celou řadu herních mechanismů od komb mečů po infiltraci a také systém parírování.

Ines

Zorrova nová sága přináší něco pro každý herní styl a nabízí hráčům celou řadu postav, ze kterých si mohou vybrat, včetně Diega a jeho nebojácné sestry Ines. Každý hrdina má specifické schopnosti, díky kterým zajišťují spravedlnost ve Španělskem ovládané Kalifornii z 19. století.

Před každou misí si hráči mohou vybrat počáteční lokaci na mapě, která má velký dopad na styl hry a může vést ke kradmému přístupu či frontálnějšímu útoku.
Aby Zorro porazil vojáky padoucha Monasteria, může používat celou řadu technik včetně odlákání pozornosti pomocí zvuků, šplhání na vyvýšená místa pomocí svého slavného biče a používání prostředí ve svůj prospěch. Zkušenostní body získává za každé úspěšné parírování a komba, zatímco odzbrojuje nepřátele nebo je poznačí svým „Z“.

Zorro The Chronicles vyobrazuje mladého Dona Diega, který čelí těm největším výzvám svého života, zatímco bojuje za spravedlnost proti řadě bezohledných – a dobře ozbrojených – tyranů!

Akcí nabitý seriál stejně jako hra představuje zlé pletichy padouchů a Zorrovy vychytralé triky a vtípky, to vše okořeněné vzrušující a humornou akcí včetně velkolepých soubojů, zatímco se snaží ochránit zranitelné a nevinné lidi.

Samotná hra je adaptací úspěšného stejnojmenného animovaného seriálu od Cyber Group Studios.

Společně seriál produkuje Zorro Productions, Inc. pro France Télévisions (Francie) a RAI (Itálie). Tento seriálový hit byl prodán do více než 100 zemí velkým stanicím, jako je Turner (Francie), RTVE (Španělsko), RTS (Švýcarsko), Télé-Québec (Kanada), Globosat (Brazílie), TV5 Worldwide a spousta dalších. Tento animovaný seriál byl nominován na dvě ceny, 13th ročník TV France International Export Awards a Pulcinella Award pro „Nejlepší dětský televizní seriál“ v Cartoons on the Bay (Itálie).

Hra vyšla dne 16.6.2022 pro PC, PS4, PS5, SWITCH, XBOX ONE a XBOX SERIES X.

Pusť si video gameplay, jak to hrál Ruda:

Zdroj: Playman

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/600536574599802/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/731061444612181/

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: