Fast & Furious: Spy Racers Rise of SH1FT3R je první videohra inspirovaná filmy od Universal Pictures, Dreamworks a originálním akčním seriálem od Netflixu, která nabídne hráčům online závodní multiplayer až pro šest hráčů. Na hru se můžeme těšit v listopadu 2021 a bude k dispozici pro Nintendo Switch, PlayStation, Xbox a PC (digitálně).

Intenzivní akce a vzrušující závody na několika neuvěřitelných místech včetně Los Angeles, Ri de Janeira a Saharské pouště.

Elitní zločinecký gang SH1FT3R se vrací do hry, aby Spy Racers zabránili vyhrát špičkové vozidlo, které může ve špatných rukou způsobit chaos. Hráči budou moc hrát za svoje oblíbené postavy jako Tony Toretto, Echo, Cisco, Layla, Gray anebo jako členové notoricky známého gangu SH1FT3R – Shashi Dar, Moray, Rafaela Moreno a mnoho dalších. Díky špionážním úpravám si hráči budou moci odemknout zkratky a přizpůsobit svůj vůz řadou designů.

SH1FT3R jsou zpět – závoďte jako oblíbené postavy Tony Toretto, Echo, Cisco, Layla Gray. Použijte inovativní gadgety, abyste získali převahu a rozervali tratě na turnaji v příběhovém režimu, kooperativní akci nebo online multiplayeru.

Kooperativní mod a multiplayer – Spy Racers musí ukázat celému světu, že jsou nejrychlejší, nejúžasnější a nejtalentovanější závodníci! Přizpůsobte si vozidla skiny a závoďte proti online protivníkům, řidičům s umělou inteligencí, přáteli v kooperaci doma na gauči nebo online multiplayeru.

Boj do cílové rovinky – vyhrát závod vyžaduje víc než rychlost. Vyzbrojeni 15 špionážními zbraněmi inspirovanými originální sérií Netflix, musí Spy Racers vyřadit soupeře a získat vítězství.

Animovaný seriál Fast & Furious: Spy Racers se začal vysílat v roce 2019. Výkonnými producenty jsou Vin Diesel, Chris Morgan, Neal H. Moritz, Tim Hedrick a Bret Haaland. Série sleduje dospívajícího Tonyho Toretta a tým pouličních závodníků. Ti jsou najati, aby pronikli do elitní závodní ligy, která ale slouží jako zástěrka zločinecké organizace. Čtvrtá série je nyní vysílána na Netflixu.

Zdroj: Cenega.cz

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/124136215573176/permalink/383738136279648/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/203094947408836/permalink/499104744474520/

Nintendo Switch CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/2564372343871582

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: