Sraz Nintendo fanoušků v pražském OC Westfield Chodov

ConQuest entertainment zve všechny příznivce značky Nintendo na Nintendo sraz, jehož  je pořadatelem a který se uskuteční v sobotu 13. srpna v prostorách Vodafone PlayZone Areny v pražském obchodním centru Westfield Chodov.

Začátek je naplánován na 13:00 s tím, že se fanoušci mohou těšit na soutěže o Nintendo merchandise. V plánu je rovněž turnaj v Mario Kart 8 Deluxe a případně i v dalších Nintendo titulech.

Ke srazu je vytvořena událost na Facebooku.

Mario-Rabbids

MARIO + RABBIDS® SPARKS OF HOPE DORAZÍ 20. ŘÍJNA 2022

Bowser se spojí s Mariem a jeho králičími přáteli, aby společně zachránili
galaxii

Během akce Nintendo Direct Mini: Partner Showcase došlo k oznámení, že Mario + Rabbids® Sparks of Hope od společnosti Ubisoft vyjde exkluzivně na konzoli Nintendo Switch 20. října, přičemž hru je už možné si nyní předobjednat. Bowser se připojí ke známým postavám jako Rabbid Peach, Luigi, Rabbid Mario či Princezna Peach, aby společně vytvořili pestrý tým a zabránili Curse – zlovolné vesmírné entitě – uvrhnout celou galaxii do nepřístojného chaosu.

Jako hra, která v sobě mísí taktickou tahovku s akcí v reálném čase, nově Mario + Rabbids Sparks of Hope představuje inovativní soubojový systém, díky němuž budou hráči využívat své hrdiny k dashování, týmovému skákání na nepřátele, schovávání za překážkami či dokonce dostanou šanci použít jejich schopnosti k tomu, aby ze sebe dostali to nejlepší. S touto vylepšenou hratelností čeká zábavné taktické dobrodružství v Mario + Rabbids Sparks of Hope jak úplné nováčky, tak i žánrové veterány.

Sparkové jsou podivná stvoření vzniklá spojením Lumasů a králíků.

Cursa a jeho společníci jsou odhodláni spotřebovat veškerou energii, která se nachází v galaxii. Zároveň jsou ochotni lovit Sparky a zničit vše co jim stojí v cestě. Hráči tak budou muset najít a zachránit Sparky, aby se k nim připojili na jejich cestě. Sparkové vám zároveň nabídnou nové taktické možnosti. Samotné hrdiny si budete moc povyšovat na vyšší úrovně a upravovat jejich vzhled. Spárování hrdiny s konkrétním Sparkem zase odemkne dodatečné schopnosti. Všichni mají své výrazné schopnosti i osobnost. Například někdo využije svůj silný štít, zatímco jiná postava zase bude vysílat živelné útoky.

Hráči se společně s nimi vydají na epické dobrodružství skrz celou galaxii, kde budou objevovat celou řadu planet, seznamovat se s tamějšími obyvateli a plnit jedinečné úkoly vedoucí k osvobození galaxie od Cursy. Během vaší cesty potakáte celou řadu známých tváří se světa Nintenda.
Zdroj: conquest

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: