Hello Games a Bandai Namco oznámili, že hra No Man’s Sky vyjde pro Nintendo Switch celosvětově 7. října 2022. Bude dostupná digitálně prostřednictvím e-shopu Nintendo a fyzicky prostřednictvím vybraných prodejců. Vůbec poprvé bude ve stejný den dostupná i fyzická verze pro PlayStation 5.

No Man’s Sky byla původně vydaná v roce 2016, jedná se o sci-fi průzkumnou hru odehrávající se v procedurálně generovaném vesmíru. Může se pochlubit téměř nekonečným počtem planet a hvězdných systémů určených k průzkumu. Každý z nich překypuje životem, který je třeba objevit. Můžete si vybrat, zda budete zkoumat, vyrábět, stavět, obchodovat, bojovat nebo se jen pokusite přežít na tomto rozsáhlém mezigalaktickém kurzu.

Ines

Od svého prvního spuštění obdržel No Man’s Sky od spuštění 20 velkých aktualizací. Hráči na Nintendo Switch mohou očekávat, že tyto aktualizace budou nabité vším, co bylo možné a použitelné, stejně jako průběžné aktualizace v budoucnu přinášející nový obsah.

Komunita No Man’s Sky je jedna z největších a nejvstřícnějších ve všech hrách. Pro mnohé je to jejich „věčná hra“, s více než půl miliardou odehraných hodin mezi miliony hráčů.

Sean Murray, zakladatel britského vývojového týmu Hello Games, řekl: „Myslím, že lidé budou nadšeni, až si tuto hru konečně zahrají na tak malém zařízení. Je to opravdu celý vesmír jako na dlani. Byl to obrovský krok, ale velmi obohacující pro náš malý tým a jsem opravdu hrdý na výsledek. “

Jako live servis hra se No Man’s Sky neustále vyvíjí s nepřetržitým proudem nového obsahu a funkcí přicházejících na všechny platformy, včetně Nintendo Switch.

Zdroj: Cenega

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: