ZE ZDE UVEDENÝCH CEN AKTUÁLNĚ POSKYTUJI 50% SLEVU, POKUD MI ZAJISTÍTE DOPRAVU, ČI JEJÍ NÁKLADY!

 

SVATBY

ZLATÁ KOLEKCE
Tato nabídka zahrnuje natáčení celého svatebního dne přes ranní přípravy, obřad, hostinu, natáčení páru a večerní afterparty, kdy kameraman odchází až po skončení afterparty. Rozsah sestříhaného videa může být orientačně kolem 10 minut. Součástí může být i zvuková stopa projevů a svatebních slibů. Dle dohody lze vyexportovat i zkrácená videa na sociální sítě. Já osobně mám tento koncept nejraději, jelikož video zachycuje opravdu atmosféru celého dne a co si budeme povídat, večerní afterparty, kdy už jsou svatebčané uvolnění a v dobré náladě, je stejně největší oživení videa.

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí od 12 000 do 15 000 Kč.

STŘÍBRNÁ KOLEKCE

Tato nabídka zahrnuje natáčení ranních příprav, obřadu, hostiny, samotného páru a končí společným tancem. Rozsah sestříhaného videa, které novomanželé obdrží, je 5 – 10 minut. Součástí může být i zvuková stopa projevů a svatebních slibů. Dle dohody lze vyexportovat i zkrácená videa na sociální sítě.

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí od 8 000 do 12 000 Kč.

BRONZOVÁ KOLEKCE
Tato nabídka zahrnuje natáčení ranních příprav, obřadu a končí natočením manželského páru. V tomto případě obdrží novomanželé video v rozmezí 3 – 5 minut, kdy lze opět vyexportovat kratší videa na sociální sítě.

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí od 6 000 do 8 000 Kč.

PŘEDSVATEBNÍ VIDEO
Tato nabídka zahrnuje video zamilovaného páru ještě před svatbou, které se odehrává standardně někde v přírodě. Snoubenci si mohou sami zvolit koncept videa a místo natáčení, kde to mají rádi. Video má délku 3 – 5 minut.

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí od 4 000 do 6 000 Kč.

 

AKCE

Tato nabídka zahrnuje natáčení celé připravované akce, včetně zachycení příprav, cateringu, samotných aktérů a celkové zábavy. Může se jednat o maturitní plesy i veliké oslavy se zábavným programem. Cena takového typu videa závisí na místě konání, délce trvání akce a na požadavcích od klienta.

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí od 6 000 do 12 000 Kč.

 

RODINA

Tato nabídka zahrnuje natáčení rodinných událostí, které se odehrávají v domácím prostředí. Jde o zachycení rodinné atmosféry, oblíbeného prostředí, detailů a samotných aktérů. Také to mohou být vánoční blahopřání se zachycením okouzlující vánoční atmosféry, kdy si můžete nechat zvěčnit společně s vámi také váš vánočně vyzdobený dům či byt. Video může sloužit jako moderní vánoční přání, nebo jako krásná vzpomínka na nejkrásnější dny v roce. Video má délku 3 – 5 minut.

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí od 3 000 do 5 000 Kč.

 

REKLAMA

Tato nabídka zahrnuje detailní zachycení konkrétního produktu, kdy je kladen největší důraz na detaily, precizní zpracování a originalitu. Také může jít o video, které představuje své poskytované služby, aby si potenciální zákazník mohl udělat jasnou představu o tom, co od firmy dostane a zda ho poskytovaná služba dostatečně zaujme.

Cena této nabídky se pohybuje v rozmezí od 10 000 do 20 000 Kč.

 


 

KONTAKT:

Rudolf Pokorný, e-mail: paranskyraj@gmail.com, tel. 733 238 960