Náš překladatelský tým nelení a pro tebe přeložil za pomocí umělé inteligence a chytrého prográmku zajímavou hru Contraband Police, ve které převezmeš otěže pohraniční stráže.

V rámci překladu je Contraband Police výjimečnou záležitostí, byl vytvořen přes Unity engine a pro českou lokalizaci byl využit XUnity Auto Translatoru, který hru dokáže překládat v reálném čase přímo za běhu. Jeho výhody jsou nesporné, texty z předem zahrané hry si pamatuje a ty které jsou nové v rychlosti přeloží. Zapamatovaný text je navíc možné i editovat a opravit. Takový real-time překlad neuložených textů je sice trochu vidět (anglická věta se vmžiku nahrazuje českým překladem), ale pro samotné hraní to nevadí. Dobrou zprávou je, že několik pařanů s překladem hry pomohlo, hru dohrálo, text s uloženým českým textem poskytlo a trochu dokonce i opravilo. Díky tomu je český překlad ve skvělé formě a jen zcela výjimečně se hráč setká se situací, kdy se mu bude text před očima na český automaticky měnit. Nespornou výhodou překladu přes XUnity Auto Translatoru je i jeden zajímavý fakt, že je hra s českým překladem nerozbitná, myšleno tím, že pokud vyjde od vývojářů nová verze, která i mění texty, tak na funkčnost češtiny to (na rozdíl od klasických překladů) velký vliv mít nebude. Maximálně se ti hra bude místy opět sama překládat.

Contraband Police tě určitě potěší, pokud jsi byl fanouškem indieho hitu „Papers, Please“ a nebo pokud jen hledáš v záplavě AAA titulů něco trochu jiného. Pokud ale o hře nic nevíš, tak se tu ujmeš role pohraniční stráže v komunistické zemi 80. let. Pašování, korupce a padělání jsou zde na denním pořádku. Buď ostražitý a získej si respekt svých nadřízených. Rudovi se na streamu hra velice líbila a pařanům též, neboť ji ohodnotili třemi hvězdami a tím jí udělili nejvyšší možné hodnocení.

Pokud dobře neovládáš angličtinu a nebo si chceš hru prostě jen v pohodě užít v české lokalizaci, tak nemusíš zoufat. Pomocí umělé inteligence jsme pro tebe a ostatní pařany připravili, jak již bylo výše zmíněno, kompletní český překlad. Níže se také můžeš podívat na video-návod, jak tento překlad zprovoznit. Bez něj bys češtinu asi těžko zprovoznil, ale složité to není. Doporučujeme ti, se ještě podívat i na stránky pařanských češtin, kde uvidíš seznam všech našich a i v jaké verzi se daná čeština nachází.  Pokud by jsi měl zájem o nejnovější verzi češtiny do této hry, tak není nic jednoduší ho, než zajít na pařanský stream, kde si to stáhneš příkazem do chatu: !cpcz

 

 

Pusť si Rudův první a druhý gameplay:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/933660007685656/

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: