Oslavte narozeniny s modrým ježkem Sonicem.

Na počest 30. výročí Sonic the Hedgehog uspořádala SEGA vůbec první přímý přenos “Sonic Central”. Během oslav odhalila nepřeberné množství nadcházející zábavy, kde bude v hlavní roli ježek Sonic. Stream zahájili tvůrci nadcházející Netflix sérií Sonic Prime.

Co by to byly oslavy bez hudby, SEGA prozradila že 23. června oslaví 30. výročí hudbou živého orchestru z Sonic her. Ještě předtím se můžou fanoušci těšit na Summer Game Fest Kickoff Live!, který proběhne 10. června s velmi speciálními hosty Crush 40 a Tomoya Ohtani.

Sonic Colors: Ultimate & Sonic Colors: Rise of the Wisps

Adrenalinový remaster plošinovky z roku 2010, Sonic Colors: Ultimate se chystá na PlayStation®4, Microsoft Xbox® One, Nintendo Switch™ a PC (pouze digitálně) již 7. září 2021. Fanoušci si mohou hru předobjednat a získat tak exkluzivní klíčenku “Baby Sonic” a další bonusové položky. Předobjednávky jsou možné u vybraných prodejců.

Kromě toho SEGA představila dvoudílnou animovanou sérii Sonic Colors: Rise of the Wisps, kde uslyšíte legendární hlas Sonica v podání herce Roger Craig Smitha.

Sonic Origins

SEGA pracuje na nové sérii, která zahrnuje Sonic the Hedgehog 1, 2, Sonic 3 & Knuckles a také Sonic CD. Fanoušci, kteří hledají nostalgický herní zážitek, si mohou u těchto klasických hitů užit nepřetržitou akci ale i nový obsah. Další informace budou k dispozici brzy.

Nová Sonic Team hra

Připravte se na novou cestu plnou dobrodružství v dalším vlajkovém titulu od Sonic Team, který vám přinesou tvůrci Sonic Generations a Sonic Forces.

Tokyo 2020

Sonic míří na Olympijské hry! Oblékněte svého avatara jako Sonica a užijte si 18 zábavných disciplín ve hře Olympic Games Tokyo 2020 – The Official Video Game™, která bude dostupná pro všechny platformy 22. června. Předobjednat hru si můžete u vybraných prodejců.

Two Point Hospital

I zde se můžete potkat s ježkem Sonicem. Převlékněte zaměstnance do obleku Sonica a oslavte tak 30. narozeniny slavného superrychlého ježka. Tyto položky budou ve hře dostupné od 22. června.

Oslavujte celý rok!

SEGA bude po celý rok spolupracovat s rozsáhlým seznamem partnerů na vytváření nových produktů ze světa Sonic. Jako je hrací sada Giant Eggman Robot od JAKKS Pacific Inc., oblečení ve spolupráci s módními značkami jako je H&M, a mnoho dalších. V rámci 30. oslav bude vydán speciální Sonic komiks obsahující 80 stran a tři příběhy barevných hrdinů a podlých darebáků. Pamětní stříbrné a zlaté mince budou k dispozici také od APMEX.

Záznam z vysílání Sonic Central.

Zdroj: Cenega.cz

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/124136215573176/permalink/383738136279648/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/203094947408836/permalink/499104744474520/

Nintendo Switch CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/2564372343871582

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: